Titles you rated
TroyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
InvictusRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 2.0