Movies
Ratings
284
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0