Movies
Ratings
389
OnceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 3.0
JumperRated ★ 5.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5