Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0