Movies
Ratings
688
SpeedRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 2.0
DisturbiaRated ★ 3.5