Movies
Ratings
371
Shrek 2Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
August RushRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Just Go with ItRated ★ 2.5