Titles you rated
PawnRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.5
BurntRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0