Series
Ratings
160
Black BirdRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Deca-DenceRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Mad for Each OtherRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5