Titles you rated
LooperRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0
AcceptedRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0