Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
CarsRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0