Movies
Ratings
30
Shutter IslandRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0