Movies
Ratings
373- The UglyRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0- VirusRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 2.5
ProblemistaRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Paris is BurningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 3.5