Movies
Ratings
854
Princess MononokeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.5- Whales and IRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
Star of UlsanRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0