Movies
Ratings
45
The Beauty InsideRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5