Movies
Ratings
364
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0