Titles you rated
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0