Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.0