Movies
Ratings
55
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
DittoRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0