Movies
Ratings
55
HereditaryRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5