Movies
Ratings
26
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
LeonRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 1.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0