Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
The MasterRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5