Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Basic Instinct 2Rated ★ 2.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Hologram for the KingRated ★ 2.5
The ShallowsRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5