Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 1.0
Crimson TideRated ★ 1.0
The Show Must Go OnRated ★ 1.0
Righteous TiesRated ★ 1.0
Paradise MurderedRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 1.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
RioRated ★ 1.0
Bride WarsRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 4.0