Titles you rated
DeparturesRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0