Movies
Ratings
270
Pulp FictionRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
CycleMaheshRated ★ 2.0
Beating HeartsRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5