Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0