Movies
Ratings
209
Only the BraveRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Chinese ZodiacRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The SignalRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0