Movies
Ratings
99
TwentyRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5