Titles you rated
Before I FallRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Doll MasterRated ★ 1.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 5.0