Titles you rated
 Happy TogetherRated ★ 4.5 Happy TogetherRated ★ 4.5
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 Tinker TickerRated ★ 4.5 Tinker TickerRated ★ 4.5
 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0 Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5 Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
 R-PointRated ★ 4.5 R-PointRated ★ 4.5
 FlippedRated ★ 4.0 FlippedRated ★ 4.0
 Mysterious SkinRated ★ 5.0 Mysterious SkinRated ★ 5.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0 Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
 Phantom DetectiveRated ★ 4.0 Phantom DetectiveRated ★ 4.0
 The WailingRated ★ 4.5 The WailingRated ★ 4.5
 Bloody ReunionRated ★ 3.5 Bloody ReunionRated ★ 3.5
 One Missed CallRated ★ 3.0 One Missed CallRated ★ 3.0
 Before SunriseRated ★ 2.5 Before SunriseRated ★ 2.5
 Step Up RevolutionRated ★ 5.0 Step Up RevolutionRated ★ 5.0
 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5 The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
 101 DalmatiansRated ★ 3.5 101 DalmatiansRated ★ 3.5
 PsychoRated ★ 4.0 PsychoRated ★ 4.0