Titles you rated
ZootopiaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
FluRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.5