Movies
Ratings
122
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0