Movies
Ratings
569
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
The Light Shines Only ThereRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
CloserRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
MartyrsRated ★ 3.0