Movies
Ratings
167
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0