Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 0.5
Final Destination 5Rated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0