Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 2.5