Movies
Ratings
74
The Face ReaderRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
MasterRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0