Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 1.0