Movies
Ratings
62
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 2.5
1408Rated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
UnfaithfulRated ★ 2.0
Young & BeautifulRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 4.0
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0