Movies
Ratings
107
ElephantRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
City of JoyRated ★ 3.5
The Invention of LyingRated ★ 2.5
The LiarRated ★ 5.0
Not One LessRated ★ 4.5
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
DeparturesRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Power RangersRated ★ 0.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
AlienRated ★ 1.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 1.0
Phone BoothRated ★ 3.0