Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5