Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
UnderworldRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5