Titles you rated
Andrey Tarkovsky. A Cinema PrayerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5