Movies
Ratings
314
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
The Nice GuysRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5