Movies
Ratings
208
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.5
BiutifulRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.5
Bunny DropRated ★ 4.5
Wood Job!Rated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
LifeRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.5
American History XRated ★ 4.5