Titles you rated
SunnyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 4.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
EpitaphRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 4.5
The MistRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.5