Movies
Ratings
525
Jerry MaguireRated ★ 2.5
Miracle at St. AnnaRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
PawnRated ★ 2.0
Brigsby BearRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
Samurai SenseiRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
The UpsideRated ★ 3.0
The Soul-MateRated ★ 1.5
SpringtimeRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0