Movies
Ratings
142
My Love, My BrideRated ★ 2.5
DivergentRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Antonia's LineRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 0.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5