Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
QuickRated ★ 1.5
ShortbusRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 2.0