Movies
Ratings
474
CinderellaRated ★ 5.0
Mary and MaxRated ★ 3.0
JunoRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0- AnonymousRated ★ 5.0
James and the Giant PeachRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 2.0
Lady Gaga: On the EdgeRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
The King and IRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.0